Bekijk uw winkelmand
0

Product beschrijving

De boxspring met opbergruimte Allure in de kleur antraciet brengt het gevoel van een luxe hotelkamer bij u thuis. De elegante diep antracietkleurige nano-stof in combinatie met de Japandi style hoofdbord en de geïntegreerde opbergruimte maken deze boxspring tot de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Dankzij het 7-zones pocketveringmatras met koudschuim topper die vast zit aan het matras geniet u van optimaal slaapcomfort – elke nacht weer.

  • Luxe uitstraling met praktische opbergruimte

  • Comfortabel slapen op een 7-zones pocketveringmatras

  • Stijlvol hoofdbord met verticale belijning

  • Gratis bezorging en montage

Hoofdbord – Japandi stijl, strak en elegant

Het hoofdbord van de Allure Antraciet heeft een moderne Japandi-uitstraling. Met zijn verticale lijnen en diepe antraciettint is het een echte blikvanger in de slaapkamer. Het hoofdbord is 110 cm hoog, 11 cm dik en steekt aan beide zijden 5 cm over, waardoor het geheel een evenwichtige en luxueuze uitstraling krijgt.

Matras – Comfort in 7 zones

De Allure Antraciet wordt geleverd met een pocketveringmatras met 7 comfortzones en 500 veren per m². De kern bestaat uit 13 cm pocketveren, gecombineerd met 2 x 5 cm HR50 koudschuim aan beide zijden. Dit zorgt voor medium tot stevig ligcomfort, geschikt voor zij-, rug- en buikslapers. De ingebouwde topper van 6 cm koudschuim verhoogt het slaapcomfort en zorgt voor optimale drukverdeling. Dankzij matrasremmers en een antislip bodem blijft het matras netjes op zijn plaats. Belastbaar tot 130 kg per persoon.

Opbergruimte – Praktisch en duurzaam

De Allure Antraciet beschikt over een ruime opbergruimte die eenvoudig via de voorkant geopend wordt. Het metalen frame met carbonlegering en vier voorgemonteerde gasveren van 1000N zorgen voor een soepele en veilige bediening. Perfect voor het opbergen van dekbedden, kussens en seizoensspullen.

Product specificaties

Afmetingen

, ,

Aantal comfortzones

7 zones

Garantie

2 jaar

Kern materiaal

Pocketveren + Koudschuim

Kleur

Levertijd

Doorgaans 7-10 werkdagen

Categorieën, ,

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Opbergboxspring Antraciet Allure 140 – 160 – 180 x 200 cm incl matras” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Nieuw!

Opbergboxspring Antraciet Allure 140 – 160 – 180 x 200 cm incl matras

Prijsklasse: €1.290,00 tot €1.490,00

v.a.
1290
Levertijd: Doorgaans 7-10 werkdagen
Gratis levering en montage

    Gerelateerde producten

    Sale
    Sale
    ACTIE Boxspringset compleet - Ambassador
    v.a.
    649

    ACTIE Boxspringset compleet – Ambassador

    • 7 kleuren
    • Pocketveer matrassen
    • Ook in 210 cm en 220 cm lengte
    • Incl. topdekmatras
    Bekijk product
    Best verkocht
    Best verkocht
    Majestic 10 Basic boxspring
    v.a.
    169

    Majestic 10 Basic boxspring

    • 5 kleuren
    • Hoofdbord mogelijk
    • incl. 6 kunstof poten
    • Aantallen speciale prijzen !!
    Bekijk product
    SALE!
    SALE!
    Skybedd Novabedd Antraciet Luxe geweven stof
    v.a.
    1594 ,35

    Skybedd Novabedd Antraciet Luxe geweven stof

    • Look a like boxspring
    • Voorzien van Lattenbodem
    • NU MET 30% KORTING!
    Bekijk product
    Opbergruimte onder bed Zwanenburg matrassenfabriek
    v.a.
    1390

    Boxspring met opbergruimte Birdybedd Antraciet – Leverbaar in 140 – 160 – 180 x 200 cm incl. matras

      Bekijk product
      De keurmerken en certificaten

      Matrassenfabriek in Zwanenburg

      Kom langs in
      onze showroom

      © Copyright
      2026
      DeFabriekswinkel.nl
      Powered by iClicks