Waarom wij zo graag met Pantera® werken

Geplaatst op

In onze fabriek werken we met veel verschillende soorten schuim, maar Pantera® van Draka Hillegom heeft bij ons echt een aparte plek gekregen. Niet omdat het “ons top product” móét zijn, maar omdat we in de praktijk zien dat het gewoon klopt. Het ligt fijn, blijft lang mooi en geeft mensen echt beter slaapcomfort.

Wat wij zelf erg sterk vinden aan Pantera®, is dat het zijn vorm behoudt. Ook na jaren gebruik. Geen kuilen, geen zachte plekken. Daarom durven wij er ook gewoon 7 jaar garantie op te geven bij normaal gebruik. Dat zegt eigenlijk al genoeg.

Daarnaast is het een schoon en veilig schuim, zonder extra toevoegingen, en voldoet het aan de California 117A en D norm. Dat geeft een prettig en gerust gevoel.

Ook veel gebruikt voor mensen die extra zorg nodig hebben

We merken dat Pantera® niet alleen populair is bij mensen thuis, maar ook veel wordt gevraagd voor medische toepassingen. Door de bijzondere structuur van het schuim ontstaan er minder drukpunten op het lichaam en blijft het matras beter op temperatuur en vocht in balans. Dat helpt bij het voorkomen van doorligplekken – iets wat we helaas te vaak zien bij mindere matrassen.

Thuis, onderweg én op het water

Ons Pantera® matras is inmiddels ons meest verkochte matras. Voor thuis, maar ook voor campers, caravans en boten. En eerlijk is eerlijk: dat vinden we best bijzonder om te zien.

Speciaal voor boten maken we de Pantera® Nautica uitvoering. Die is antibacterieel en beter bestand tegen vocht. Ideaal voor het leven op het water, waar omstandigheden nou eenmaal anders zijn dan in huis.

MATRAS / SCHUIM IS GETEST DOOR DE CONSUMENTENBOND ONDER EEN ANDERE NAAM:

folder Draka Fabrikant

Geplaatst in Geen categorieGetagd , , , , , , , ,

De keurmerken en certificaten

Matrassenfabriek in Zwanenburg

Kom langs in
onze showroom

© Copyright
2025
DeFabriekswinkel.nl
Powered by iClicks